Behandlere

Trude Andersen

Fysioterapeut MSc musculoskeletal medicine – Ultralyd MSK – Tverrfaglig spesialist team – Daglig leder

trude@fokus-klinikk.no
TLF: 97063366

Lene Ørving Eriksen

Fysioterapeut – Barnefysioterapeut

lene@fokus-klinikk.no
TLF: 95868410

Jonas Karlsen

Osteopat

jonas@fokus-klinikk.no
TLF: 95964976

Christian Bakke Eftedal

Fysioterapeut – Massasje

christian@fokus-klinikk.no
TLF: 98005880

Tom Skogtun

Fysioterapeut – Ultralyd MSK

tom@fokus-klinikk.no
TLF: 98830403

Stian Karlsen

Fysioterapeut – Osteopat – Testlab

stian@fokus-klinikk.no
TLF: 48 18 38 03

Knut Nedregård

 Fysioterapeut

knut@fokus-klinikk.no
TLF: 92816923

Alexander Hoel

Fysioterapeut – Psykomotorisk fysioterapi – Kognitiv terapi

alexander@fokus-klinikk.no
TLF: 92655844

Øyvind Kvinge

Lege – spesialist i fysikalsk medisin og rehabilitering

Trine Selmer

 

Sykepleier – Psykiatrisk sykepleier – Helsesykepleier – Familieterapeut

trine@selmerveiledning.no

Tlf: 41102750